Головна » 2016 » Июнь » 13 » Цікава екскурсія до Харкова
19:57
Цікава екскурсія до Харкова

10 червня група учнів Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завдяки зусиллям батьківського комітету побувала на екскурсії у м. Харків, відвідавши Фельдман Екопарк та Центральний парк розваг ім. Горького. Оглядову екскурсію містом провів учитель Жеденко С.П.

Фельдман Екопарк є масштабний і унікальний благодійний проект для України МБФ "Олександр Фельдман Фонд«.
Основним завданням проекту є:
Створення соціально-активного середовища, в якій дорослий і дитина буде відчувати, що все життя на Землі це одна велика родина, де немає місця для агресії, а є тільки любов, дружба і взаємна підтримка. Поряд з основною місією, функціональне наповнення парку дозволяє реалізувати інші не менш важливі цілі, а саме:
- Надання психо-соціальної підтримки для дітей з особливими потребами;
- Збереження і розвиток фауни і флори регіону;
- Інтеграція Харківської області в міжнародних екологічних програм;
- Створення умов для розвитку науково-освітньої бази України в галузі екології.
Сьогодні Екопарк є областю для сімейного відпочинку з розваг і зоопарк. Усі відвідувачі мають можливість не тільки спостерігати за тваринами, але і тісно спілкуватися з деякими з них в області контактного зоопарку.

ЦЕНТРАЛЬНий ПАРК РОЗВАГ у Харкові — найкращий парк атракціонів і розваг України та СНД!
Парк створений для комфортного і незабутнього відпочинку відвідувачів різного віку. Тут розміщені кафе і ресторани, альтанки, фонтани, футбольні, баскетбольні, волейбольні поля, і, звичайно, захоплюючі дух атракціони для дітей і дорослих. Парк отримав престижну міжнародну премію "Golden Pony Awards-2013" за сучасну концепцію і тематичне оформлення.
У харківському Парку Горького працюють понад 30 сучасних атракціонів світового рівнявід італійських, німецьких, американських виробників. 

 

Переглядів: 103 | Додав: Адм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]