Головна » 2018 » Январь » 19 » Гуртуймося!
15:02
Гуртуймося!

  

Допомога була у всіх віках природнo-людським добрим ділом. Так було колись і так залишилось. Нас не потрібно вчити про її необхідність, про її важливість, про її цінність. Усе зрозуміло само собою. Ми не можемо жити без інших, а інші потребують нас. Хоча деколи і забуваємо про це, але все ж сумління нам час від часу нагадує про те, що би ми могли зробити і не зробили, де б могли допомогти і все ж таки не допомогли…

Подумаймо: що було б у світі, коли б перестало бути слово «допомога»? Егоїзм нас би знищив усіх і відразу!

 

Випускниця Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Аня Горшкова потребує фінансової підтримки для здолання недугу, з яким вона бореться уже тривалий час. Дві операції – непосильні для родини дівчини.

 

Ми належимо до тих людей, котрі допомагають і хочуть допомогти по-справжньому?

 

Може, «благодійність» — це загучне слово для наших намагань, але нам хотілося б вірити, що з маленького струмочка народжується річка, і що зірки запалюються не тільки на небі, а й в очах тих, на кого звернули бажану увагу.
Не будемо картати наше суспільство за жорсткість – достатньо прислухатися до себе, до приємного відчуття того, що ти робиш потрібну і добру справу – і ти зрозумієш, як багато людей можуть і хочуть допомогти – внеском, словом, ділом.

 

Кошти на лікування Ані збирають у Ялосовецькій школі. Чекаємо тих, хто наважиться бути самим собою – добрим, щедрим, БЛАГОДІЙНИМ.

Переглядів: 47 | Додав: Адм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]