Головна » 2016 » Июнь » 23 » Мовний табір у Ялосовецькій школі
11:51
Мовний табір у Ялосовецькій школі

В рамках проведення Року англійської мови у Ялосовецькій загальноосвітній  школі І – ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області діяв мовний загін, де перебували діти, які не тільки  весело та цікаво провели свій час, а й продуктивно займалися вивченням іноземної мови (англійської). Слід зазначити, що цей загін мав за мету підвищити рівень володіння іноземною мовою серед школярів різного віку, започаткувати моду на вивчення іноземних мов та привернути увагу суспільства до цієї теми. Зауважимо, що діти підвищували рівень своїх знань не тільки  на теоретичних засадах, а застосовували їх на практиці.
Виховний процес з дітьми в таборі поєднував відпочинок, працю, спорт, які об’єднували тематичні дні, що проводилися під певним гаслом: День відкриття табору, День малюнків, День казки, робота з автентичною літературою.
Все, що сприяло змістовному і цікавому життю в мовному таборі, стало результатом чіткої, обдуманої роботи  вчителів Журавель Н.М. та Широкоступ Л.Ю.  Наставники мовного  загону спрямували свою роботу на те, щоб  стимулювати дітей користуватися іноземною мовою і практикувати її в іграх, сценках та інших цікавих формах; навчити школярів спілкуватися іноземною мовою так, щоб вони могли в подальшому  подолати мовний бар'єр, повірити у свої сили.

Переглядів: 118 | Додав: Адм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]