Головна » 2016 » Ноябрь » 30 » Школа молодого керівника у Ялосовецькій школі
20:23
Школа молодого керівника у Ялосовецькій школі

30 листопада 2016 року на базі Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів працювали слухачі Школи молодого керівника, що організована для новопризначених директорів та їх заступників навчальних закладів Хорольського району.
Під час екскурсії школою учасники зібрання ознайомились із навчально-матеріальною базою Ялосовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, поспілкувались із директором про особливості організаційної діяльності, плани розвитку та забезпечення школи, переглянули відеопрезентацію. Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Андрущенко С.І. продемонструвала окремі зразки шкільної документації з різних питань діяльності закладу.
Директор школи Жеденко Л.А. запросила гостей на урок російської мови у 8 клас «Наречие. Разряды наречий по значению» з Інтернет-підтримкою та зробила його ґрунтовний самоаналіз. А заступник директора детально проаналізувала урок та повела мову про роботу з вивчення, узагальнення та поширення перспективного (передового) педагогічного досвіду, вималювавши чіткий алгоритм роботи та продемонструвавши напрацювання.
Продовжилось спілкування з молодими керівниками у процесі майстер-класу “Нестандартні форми проведення педагогічних рад. Мозковий штурм“.
Практичний психолог школи Чередник В.І. провів заняття з елементами тренінгу “Психологічні особливості формування іміджу сучасного керівника навчального закладу“.

Переглядів: 90 | Додав: Адм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]