Головна » 2016 » Сентябрь » 5 » Свято Першого дзвоника
22:19
Свято Першого дзвоника

Щороку в осінньому буянні квітів до нас приходить хвилююче свято – День знань, свято молодості та надії, свято, яке відкриває шлях у світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел людської мудрості, свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Особливе свято. Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.
Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення, i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого шкільного дзвоника.
Першого вересня завжди все наче вперше: і слово, і музика, і незвичайні відчуття в душі. У цей святковий і по суті новітній день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться раненько, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за руку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж поки видно її дитя. Через багато років ми з ностальгією і найтеплішими почуттями згадуємо цей знайомий із дитинства запах гладіолусів і айстр, приємні клопоти щодо купівлі обновок до 1 вересня: зошитів у клітинку і в лінійку, цілої гори ручок, олівців, гумок і лінійок. Крізь роки чуємо привітальні слова директора школи і бачимо щирі посмішки вчителів та щасливі очі молодих батьків. Невже знайдеться хтось, хто хоч раз у своєму дорослому житті не хотів би навіть на хвилинку знову потрапити у свій світлий клас?..
Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
Святковий Першовересень зібрав усю шкільну родину і на подвір’ї Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Дітлахи подорослішали за літо, відпочили і засмагли. Не всіх і впізнати відразу. Лунає музика, звідусіль чути слова привітання, радісні вигуки зустрічі з друзями. Незабаром прозвучать позивні, що проголосять початок свята.
У 2016-2017 навчальному році за парти в Ялосовецькій школі сідають 128 учнів, із яких 6 першокласників та 7 одинадцятикласників. І виходячи разом на урочисту шкільну лінійку, усі вони неабияк хвилюються: першокласників лякає невідоме, а випускники – на порозі дорослого, самостійного життя.
Школярів прийшли привітати шановані гості: методист відділу освіти, молоді та спорту Хорольської райдержадміністрації Северин Ю.М., керівник структурного підрозділу ТОВ АФ «Хорольська» Сіроштан В.С.; а директор ДП «ДГ ім. 9 Січня» Анд.Г.Пасюта та сільський голова Ялосовецької сільської ради Турчанінов С.С. принесли першокласникам подарунки. Перед початком нового навчального року ще дві класні кімнати засяяли новими вікнами – про це подбали турботливі керівники Пасюта Анд.Г. та Кандиба П.О. А батьки школярів зробили все, аби їхні діти навчалися у затишних приміщеннях. Працівники СФГ «Грунтознавець» (керівник Чишко В.В.) виростили для навчального закладу овочі.
Тож нехай новий навчальний рік буде наповнений святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. Хай відкриє він перед нашими школярами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей, а Україні принесе мир і злагоду.

 

       

Переглядів: 76 | Додав: Адм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]