Головна » 2016 » Июнь » 12 » Випускний бал_2016
22:21
Випускний бал_2016

Випускний бал – він хви­лює і бентежить, на нього по­кладається стільки надій і спо­дівань. У ньому радість і пе­чаль переплелися, а пі­сля нього на світанні зійде нова зоря вже дорослого життя. Випус­кний – радісне і водночас сумне свято прощання зі школою та безтур­ботним дитинством. Звісно, ка­зковість і позитивні емоції ви­пускного вечора переповнюють не лише випускників, а й їх ба­ть­ків та вчителів. Це час, коли щиро і відверто можна сказати ще юним, але вже з дорослими ідеями випускникам напутні слова та подарувати найпрек­расніші, не­забутні миттєвості випускного балу.  
Цьогоріч випускники Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів урочисто і святково, трепетно і сміливо, радісно і сумно відзначили свій перший крок у вир дорослого життя – Випускний-2016.
Вечір 28 травня… Від школи до самого Будинку культури обабіч дороги різного віку люди: хтось лише вчора переступив поріг навчального закладу, вирушивши у самостійне життя, хтось завтра збереться на ювілейну зустріч із однокласниками, хтось уже і не свої роки відлічує, а за дітьми чи онуками слідкує…
Зала переповнена. Всі з нетерпінням чекають дива. І ось під звуки чарівної мелодії на сцену піднімаються винуватці свята -  12 чарівних дівчаток та 2 красені юнаки - молоді, квітучі та життєрадісні,  гордо прямують на почесні місця, востаннє поринаючи у шкільні спогади, відчуваючи радість, смуток, світлу печаль за роками, проведеними за партою, і легкий страх перед невідомим та таким бажаним самостійним життям. Цілий рік вони готувалися до випускного. Усе хвилювало дітей, до найменшої дрібниці: сценарій свята, пісні, вірші, декорації, випускний вальс. Хотілося приємно здивувати всіх. Новорічними святами наколядували грошенят, щоб прикрасити святкову залу якнайкраще, не переобтяжуючи батьківські гаманці своїми вигадками.
Ведучі свята Маргарита Антоненко та Роман Юрківський – однокласники цьогорічних випускників: Роман після 9 класу обрав полтавський навчальний заклад, Рита – після 10-го. Сьогодні ж отримали право від­крити урочистості та запросити всіх присутніх розділити із випу­скни­ками 2016 року не­забутню по­дію у їх житті – випу­скний бал. Звертаючись до ви­нуватців свята, ведучі висло­вили багато теплих по­ба­жань щастя, успі­хів у подаль­шому навчанні та самореаліза­ції в житті.
І ось найважливіший момент вечора: на сцену піднімається директор школи Жеденко Л.А., яка має честь вручити випускникам Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2016 року атестати про здобуття повної загальної середньої освіти. Традиційно разом із атестатами вчорашні учні отримують “Світло шкільного дому“, збірку, що містить сторінки історії школи та спогади самих випускників про роки навчання: “Хай спогад про рідну школу сяє вам навіть тоді, коли згасає віра у власні сили. Хай школа залишиться для вас тим промінчиком любові і добра, який указує, як іти, щоб не збочити, не оступитися!" “Світ, у який вступаєте, може і повинен бути кращим. Але для цього йому необхідна ваша молода енергія, сміливість і професіоналізм“, - наголошує директор.
Напутні слова випускни­кам адресував директор ДП “ДГ імені 9 Січня“ А.Г.Пасюта, щиро ба­жав випу­ск­ни­кам цілеспрямова­ності у досягненні висот, вдалого ста­рту в самостійне життя, успі­хів у здій­сненні мрій та щед­рої й до­брої  долі; вчи­те­лям – життєвих сил і на­тхнення; бать­кам – віри в щас­ливе майбутнє своїх ді­тей. Традиційно прийшов не з порожніми руками: від трудового колективу господарства вручив винуватцям свята конверти зі “стартовим капіталом“.
Вітав випускників із урочистою подією у їх житті сільський голова Ялосовецької сільської ради Турчанінов С.С., щиро бажаючи здійснення мрій, досягнення задумів, завжди любити свою школу, шанувати своїх вчителів, бути гідними своїх бать­ків, а також пишатися рідним краєм.
Щедрі зичення добра й удачі випускникам висловив керівник виробничого підрозділу “Колос“ агрофірми “Хорольська“ В.С.Сіроштан: “Від­дайте данину вдячності вчителям, які допомогли вам вийти на широкий життєвий шлях і візьміть із собою у доросле життя їх мудре вчительське слово. Складіть подяку своїм батькам, які всі ці роки були з вами і зараз підтри­мують у всіх починаннях“.
“Будьте успішними, наполегливими і доброзичливими. Якщо ставите перед собою благородну мету, намагайтеся її досягнути“, - підхопив естафету побажань випускникам керівник СФГ “Грунтознавець“ (с. Скибівщина Великобогачанського району) В.В.Чишко, запрошений на свято.
Упродовж усього вечора випускники своїм виступом зачаровували всіх присутніх.
Слова вдячності були адресовані вчителям за їх золоті серця та мудрі настанови. Приємним подарунком для них була напівжартівлива фотопрезентація.
А які хвилюючі хвилини пережили присутні, коли діти прощались із своїм класним керівником. Які теплі і ніжні слова були сказані батькам. Всю любов, що не змогли передати словами, вклали у зворушливий танок для мам.
Сльози радощів і сльози смутку блищали на очах глядачів упродовж усього свята.
Ніч випускного балу така коротка. Особливо тоді, коли багато хочеться згадати, закарбувати в пам'яті, проговорити сокровенне, поділитись найдорожчим, повеселитись безтурботно. Ось так,  разом із найкращими друзями…
Паломники піднімаються на священні вершини, щоб побачити народження дня, а школярі йдуть зустрічати світанок після свого першого дорослого балу. Закінчується цілий етап життя, перегорнуто ще одну сторінку. Попереду - нові горизонти. Хай вони будуть світлими!..

Переглядів: 264 | Додав: Адм | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]