Головна » 2017 » Апрель » 7 » Всесвітній день здоров"я
10:15
Всесвітній день здоров"я

У більшості країн уже давно зрозуміли, що здоров’я кожного громадянина – це не тільки його особиста справа, але й одна з основних державних обов’язків. Здоровий громадянин формує сильну і міцну державу, яка здатна стати успішним у сучасному світі. Питаннями збереження здоров’я людей у глобальному масштабі вже давно займається Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ). Вона була створена після війни і за досить скромний термін зуміла домогтися багато чого: середня тривалість життя збільшилася, відступили багато хвороби, світ став кращим.

Але цього мало. Лікарі не зможуть нам допомогти, якщо ми не будемо берегти своє здоров’я. Для популяризації здорового способу життя в 1950 році був заснований Всесвітній день здоров’я - 7 квітня.

7 квітня у Ялосовецькій школі заплановано цілий ряд заходів: відпочинок на природі з проведенням спортивних рухливих ігор (1-7 класи); походи на природу (8-9 класи); виховна година "Природа дарує здоров"я" (10 клас); тренінг "Зберегти пепродуктивне здоров"я" (11 клас).

Флешмоб "Молодь обирає здоров"я"

Початкові класи. Обід на природі найсмачніший

8 клас. У похід.

10 клас. Відпочиваємо

5 клас серед природи

Гра "Жонглювання", 11 клас

"Руханка з м"ячем", 11 клас

Переглядів: 159 | Додав: Адм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]